Kotce pro psy, dopřávají vašemu pejskovi prostor pro odpočinek a místo, kde se může cítit bezpečně. Kotec také chrání vaše čtyřnohé miláčky před nepříznivým počasím.

Důležitá je bezpečnost, proto kotce vyrábíme z kvalitních materiálů, které zajišťují jejich dlouhou životnost. Dbáme na to, aby kotce neměli žádné ostré hrany a aby použité materiály byly důkladně ošetřeny kvalitní povrchovou úpravou.

Velikost kotce pro psa, vybíráte s ohledem na plemeno psa. Vyrábíme kotce ve velikostech 2x2m pro menší plemena psů. 2 x 3 m pro střední plemena jako Bígl, kokršpaněl apod. Pro velku plemena jako Dogy nebo Bernardýni jsou pak ideální kotce o rozměru 2 x 4 m nebo i menší 2 x 3 m

Kotce pro psy - vlastní výroba

Kotce pro psy vyrábíme již 27 let.

Kotce pro psy jsou stavebnicového typu, sestávají z kovových rámů se speciálními spojovacími prvky. Všechny kovové díly jsou žárově zinkované, čímž je zaručena odolnost vůči povětrnostním vlivům a minimální nárok na údržbu. Výplňě stěn jsou dřevěné z palubek o síle 19 mm, natřené ekologickým, bezbarvým nátěrem proti plísním a vlhkosti.

Výplně předních stěn jsou sítěné oka 5 x 5 cm nebo s výplní kulatiny o průměru 8 mm s roztečí 85 mm.

Střecha je rovná se spádem dozadu, může být i dopředu. Krytina je pozinkovaný trapézový plech. Podlahu tvoří ocelový rám s nožičkami příslušného rozměru. Podlahová krytina jsou cetris desky o síle 14 mm. Výhodou našich kotců je variabilnost a možnost napojovaní do délky i šířky.

Kotce pro psy lze montovat na různém terénu. V případě nerovnosti terénu je možné provést vypodložení podlahového rámu kotce. Montáž kotce je možné provést osobně dle návodu na montáž nebo nabízíme dopravu a montáž kotců našimi zaměstnanci.

Naše kotce pro psy využívají chovatelé psů, útulky a kykologické organizace po celé České republice i v zahraničí.

Důraz na kvalitu zpracování našich kotců, zaručuje dlouhou životnost. Díky tomu se můžeme pochlubit téměř nulovou reklamací kotců.

bouda-pro-psa.cz na biano.cz