Psí bouda Spike Premium Komfort

Psí bouda Spike Premium Komfort je vyrobená z borovice a disponuje lamelovými plastovými dvířky.

Psí bouda Spike Premium Komfort

Psí bouda Spike Premium Komfort nabízí Vašemu psovi přístřeší, které ho dostatečně ochrání. Zesílená střešní lepenka ochrání konstrukci sedlové střechy a zajišťuje odolnost proti nepříznivému počasí. Při výrobě byla použita metoda ochrany dřeva, kdy se jednotlivé kousky přírodního dřeva namočí do konzervačního roztoku a je tak zajištěn lepší průnik impregnace do povrchu dřeva, čímž je zvýšena odolnost dřeva proti povětrnostním vlivům. Barevné pigmenty ochranného roztoku dodají dřevu z borovice nádech týkového dřeva.

Před vstupním otvorem jsou již namontována plastová dvířka, která jsou součástí balení. Ta ochrání psa před průvanem a vlhkostí v nepříznivém počasí. Dřevěné nohy jsou opatřeny plastovými krytkami, které dřevo chrání před navlhnutím. Integrované, výškově nastavitelné šrouby zajistí stabilitu na nerovném povrchu.

Mezera mezi podlahou a dnem boudy zajistí optimální cirkulaci vzduchu, která chrání psa před chladem a vlhkostí. Velký přesah střechy chrání vnější strany boudy a zastřešuje i vchod. Psí bouda Spike Premium Komfort je velmi snadno sestavitelná a snadná je také její údržba. Předmontované bočnice a střešní části sestavíte velmi rychle pomocí několika šroubů. Pro sestavení celé boudy budete potřebovat pouze imbusový klíč, který je součástí balení.

Rozměry:

 

Pozor: Výrobek byl ošetřen ochranným roztokem na vodní bázi. Tento roztok poskytuje základní ochranu před povětrnostními podmínkami, nicméně pokud bude bouda umístěna ve venkovním prostředí, je třeba ji pravidelně ošetřovat.

Tuto psí boudu můžete koupit ve vel. XL za cenu 2.699Kč