Psí bouda Spike Premium Classic

Psí bouda Spike Premium Classic je vyrobena z ekologického dřeva z borovice a nabízí vašemu psovi vše, co správná psí bouda nabízet má.

Psí bouda Spike Premium Classic

Psí bouda Spike Premium Classic je vyrobena z přírodní borovice byla ošetřena přípravkem na ochranu dřeva, což zaručí rovnoměrnou impregnaci povrchu dřeva. Barevné pigmenty obsažené v roztoku dodávají dřevu oranžový nádech. Sedlová střešní konstrukce je opatřena pískovanou lepenkou, čímž je bouda chráněna vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám.

Plastové krytky na nohách chrání boudu před vlhkem a chladem od země. Integrované, výškově nastavitelné šrouby zajišťují stabilitu na nerovném povrchu a také cirkulaci vzduchu, která boudu optimálně vysušuje a chrání psa před chladem a vlhkostí.

Přesah střechy chrání vnější stěny boudy a zastřešuje vchod. Bouda se snadno čistí a předinstalované stěny a střechu lehce smontujete pomocí několika šroubů. Budete k tomu potřebovat imbusový klíč.

Psí bouda Spike Premium Classic – přehled velikostí:

      

Tento výrobek byl ošetřen roztokem na vodní bázi na ochranu dřeva. Roztok poskytuje prvotní ochranu proti nepříznivým povětrnostním vlivům, nicméně by měla být bouda ošetřována pravidelně, pokud je používána ve venkovním prostředí. Bez řádné péče se dřevo vysušuje a následně deformuje a láme. Provádějte pravidelné čištění boudy.. Používejte pro péči o boudu přípravky neškodné pro zvířata. Pro umístění boudy vyberte vhodné místo, kde bude bouda chráněna vůči nepříznivým povětrnostním vlivům.

Tuto psí boudu můžete koupit ve velikosti XXL za cenu 2.799Kč