Dřevěná bouda pro psa Sylvan Komfort

Dřevěná bouda pro psa Sylvan Komfort je víc než jen velká bouda. Postranní přístavba poskytuje zvýšený prostor ke krmení se dvěma miskami a skladovací prostor, který je chráněn před nepříznivým počasím. Zde můžete uchovávat např. krmivo, vodítko či jiné potřeby.

Dřevěná bouda pro psa Sylvan Komfort    Dřevěná bouda pro psa Sylvan Comfort

Dřevěná bouda pro psa Sylvan Komfort

Dřevěná bouda pro psa Sylvan Komfort je vyrobena z lazurovaného smrkového dřeva. Dřevo použité pro stavbu této boudy pochází z lesů obhospodařovaných šetrným způsobem k životnímu prostředí. Psí bouda Sylvan Komfort chrání Vašeho mazlíčka před sluncem, deštěm a sněhem. Předmontované drážky a pérka a postranní přístavba dělají z boudy Sylvan Komfort praktický domov pro Vašeho čtyřnohého kamaráda.

Sedlová střecha je pokryta červeno-černou popískovanou střešní lepenkou cihlového designu. Zakončovací okraje zdobí štít a přední i zadní okraj střechy. Přesahem střechy není chráněn jen Váš čtyřnohý kamarád před vlivy počasí, ale také psí bouda. Plusem boudy pro psy Sylvan Komfort je odklápěcí střecha, čímž je zajištěno rychlé větrání a snadná a pohodlná údržba.

Konstrukce psí boudy Sylvan Komfort zaručuje optimální ochranu před zimou a vlhkostí díky světlé výšce podlahy 4 cm. Montáž boudy je velmi jednoduchá. Aby se Váš pes cítil v boudě dobře, doporučujeme dát do boudy izolační deku.

Rozměry:

 L
vnější rozměry (bouda vč. přístavby):
Š x H x V (štít)
104 cm x 91 cm x 80,7 cm
vnitřní rozměry (bouda):
Š x H x V (ve středu/na straně)
67 cm x 75 cm x 69 cm / 43 cm
vnější rozměry skladovacího prostoru (přístavba):
Š x H x V (vepředu/vzadu)
42 cm x 30 cm x 28 cm / 34 cm
vnitřní rozměry skladovacího prostoru (přístavba):
Š x H x V (vepředu/vzadu)
31 cm x 24 cm x 19 cm / 23 cm
vnější rozměry krmné stanice (přístavba):
Š x H x V
39 cm x 25 cm x 15,5 cm
misky Ø: 2 ks á 15 cm
objem misek: 2 ks á 500 ml
světlá výška podlahy: 4 cm
tloušťka stěny: cca 1 cm
přesah střechy:
vstup / na boku / vzadu
5,5 cm / 3,5 cm / 5,5 cm
vstupní otvor:
Š x V
35,5 cm x 40 cm

Upozornění k rozměrům: Neopomeňte prosím, že uváděné vnější rozměry jsou celkovými rozměry produktu. Výškové údaje jsou uvedeny včetně nožiček. Údaje o délce a hloubce zahrnují přesahy střechy.

Údržba: Pokud je dřevo ponecháno bez péče, vysychá nebo se může deformovat.  Důležité je používat takové přípravky na dřevo, které jsou pro zvířata nezávadné. Pro psí boudu volte pokud možno chráněné stanoviště, aby bylo riziko opotřebování materiálu sníženo na minimum.

Tuto psí boudu můžete koupit na e-shopu Zoohit.cz za cenu 2.690Kč